تبلیغات
Commanders blue shirt - ژنرال در مخمصه!

ژنرال در مخمصه!

اختصاصی استقلالی _قلعه نوعی به تیم ... پیوست.
حدس زدن این جای خالی این روزها سرگرمی اهالی فوتبال است.
سرمربی که سه سال متوالی به قهرمانی لیگ برتر رسیده روی نیمکت کدام تیم می نشیند؟ خوشمان بیاید یا نه این سوال بزرگ این روزهای فوتبال دوستان است.
هیچ کس از علاقه قلعه نوعی برای حضور دوباره روی نیمکت تیم ملی بی خبر نیست و برای حضور در تیم ملی علاوه بر کارنامه موفق جایگاه مردمی نیز شرط مهمی محسوب می شود و فدراسیون فوتبال هم نشان داده جایگاه مردمی گاهی حتی نسبت به کارنامه هم اولویت دارد.
امیر منتظر فرصتی برای بازگشت مجدد به تیم ملی است و در این بین نمی تواند نقش هواداران استقلال را نادیده بگیرد. بخصوص که این فصل جایگاهش بین آبی ها بسیار متزلزل شده و شاید با اشتباه بعدی دیگر قابل جبران نباشد.
قلعه نوعی این فصل به خوبی متوجه شد هواداران آبی وقتی پای موفقیت استقلال در میان باشد با کسی شوخی ندارند.
او در حال حاضر و پس از جدایی از سپاهان دو گزینه مهم پیش روی خود دارد استقلال و تراکتور .
در رابطه با استقلال تنها یک اتفاق همه پیش بینی های او را بهم ریخت و آن برد رفت و برگشت دربی توسط مظلومی بود و قهرمانی در جام حذفی می توانست مهر تمدید قرارداد پرویز مظلومی باشد و نکته جالب اینجا بود که بلا فاصله بعد از حذف استقلال از جام حذفی خبر جدایی قلعه نوعی از سپاهان روی خروجی سایتها قرار می گیرد.
البته قلعه نوعی هنوز امیدوار به بازگشت به استقلال است اما شرایط بعد از رفتن ناصر خان و رفتار عجیب امیر در قبال آن بسیار سخت تر هم شده.
حال گزینه قلعه نوعی بعد از استقلال کدام تیم است...
تراکتور هم طرفدار دارد هم پتانسیل قهرمانی اما یک مشکل دارد و آن رنگ پیراهن این تیم است. شاید به نظر مهم نباشد ولی حضور قلعه نوعی روی نیمکت این تیم قرمز پوش با کاپشن و کلاه قرمز می تواند ته مانده اعتبارش نزده استقلالی ها را هم از بین ببرد.
گزینه های دیگری مانند مس و سایپا هم هستند اما شاید قلعه نوعی یک سورپرایز برای همه ما داشته باشد یک تیم خاص و شاید یک فصل استراحت سیاست مدارانه جهت فشار بروی پرویز مظلومی.
باید دید آقای زرنگ فوتبال ایران چه تصمیمی می گیرد. تصمیم گیری سخت است اما قلعه نوعی طی این سالها نشان داده معمولا تصمیماتی منطقی و درست می گیرد.
او قدم اول را درست برداشت و آن جدایی از سپاهان بود اما قدم بعدی چیست ...؟ چند روز منتظر بمانید.