تبلیغات
Commanders blue shirt - محمدی یا رحمتی؟

محمدی یا رحمتی؟

محمد محمدی سنگربان تیم فوتبال استقلال تهران که حرف و حدیث های فراوانی درباره آینده وی در این باشگاه به گوش می رسد ، قبل از ترک تهران به مقصد کشور آمریکا به خبرنگار ورزشی برنا گفت: طی روزهای اخیر درباره آینده فوتبالی خود خوب فکر کرده‌ام و به همین دلیل تصمیم خوبی خواهم گرفت تا هم باشگاه استقلال ضربه نخورد و هم خودم.
وی در توضیح این موضوع گفت: همه اهالی فوتبال مرا می شناسند و می دانند که اهل حاشیه سازی نیستم و هرگز به دنبال بازارگرمی برای خودم نخواهم رفت اما بر این عقیده ام که حضور دو دروازه‌بان مدعی هم برای تیم مشکل درست می کند و هم برای خود آن دروازه بانان لذا این مسئله خیلی برایم مهم است.

محمدی افزود: کاری ندارم که باشگاه استقلال در حال مذاکره با چه دروازه‌بانی است ولی این برایم مهم است که در فصل آینده چه شرایطی پیش رویم قرارخواهد گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بحث حضور احتمالی سید مهدی رحمتی در استقلال وی را به این تصمیم گیری رسانده است، گفت: همانطور که گفتم باشگاه استقلال مختار است با هر کسی که می خواهد مذاکره کند ولی قطعا حضور مهدی رحمتی در استقلال روی تصمیم من اثر خواهد گذاشت.

محمدی در ادامه به برنا گفت:همه حرفهایم را به آفای مظلومی گفته ام و فکر می کنم دیگر مشکلی وجود ندارد و خود آقایان بهترین تصمیم را خواهند گرفت؛ ضمن اینکه مدیر برنامه های من در ایران است و هر تصمیمی که صلاح باشد می گیرد؛ خودم نیز حدود یک ماه دیگر به ایران برمی‌گردم.

سنگربان استقلال پیشنهاد باشگاههایی چون پرسپولیس و داماش را تایید کرد و گفت: مطمنا اگر قرار باشد از استقلال جدا شوم بهترین تصمیم را می گیرم که فکر می کنم پیشنهاد باشگاه داماش از دیگر پیشنهاداتم جدی تر باشد.