تبلیغات
Commanders blue shirt - خبر ناگهانی

خبر ناگهانی

روح الله داداشی قوی ترین مرد ایران شب گذشته در یک نزاع خیابانی به قتل رسید...

خبری که در ادامه می خونید رو هم تلویزیون ظهر پخش کرد راجب قتل این ورزشکار توسط همکارم در سرویس حوادث خبرگزاری فارس به دستم رسیده

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، روح‌الله داداشی یكی از قویترین مردان ایران شب گذشته به دنبال درگیری خونین و اصابت ضربات چاقو به بدنش به بیمارستان شهید مدنی كرج منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده، تلاش پزشكان نتیجه نداد و وی حدود ساعت 3 بامداد فوت كرد.

به گفته برخی از مسئولان بیمارستان، داداشی در جریان یك درگیری به شدت مجروح شد و در نهایت به قتل رسید.


هنوز اطلاعی از انگیزه وقوع این درگیری در دست نیست و مسئولان قضایی كرج نیز تاكنون پاسخگوی تماس خبرنگار فارس نبوده‌اند.

علی فرهادی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان كرج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس در خصوص آخرین وضعیت پیگیری‌ها برای شناسایی عامل قتل روح‌الله داداشی گفت: هنوز این فرد شناسایی نشده است.

وی با بیان اینكه انگیزه قتل نیز تاكنون نامعلوم بوده است گفت: شایعه حضور همسر روح‌الله داداشی در صحنه قتل نیز صحت ندارد و وی زمان قتل، همراه داداشی نبوده است.


روح‌الله داداشی یكی از قویترین مردان ایران شب گذشته در یكی از مناطق كرج و با ضربات سلاح سرد فردی ناشناس از ناحیه سر و صورت به شدت مجروح شد كه بعد از انتقال به بیمارستان شهید مدنی كرج به علت شدت جراحات وارده فوت كرد.


برخی از اخبار غیر رسمی حاكی از آن است كه فرد ضارب در تقاطع گلزار شهر كرج مقابل خودروی داداشی قرار گرفته و بعد از حمله به وی از صحنه گریخته است.

وقتی خبر رو زنگ زدن به من گفتن دیوونه شدم خدا رحمتش کنه یک عده ادم کینه ای حسود کشتنش