تبلیغات
Commanders blue shirt - حسین کاظمی در استقلال یا در....{چیز پولیس}?

حسین کاظمی در استقلال یا در....{چیز پولیس}?

حسین کاظمی همچنان منتظر صدور رضایتنامه‌اش از سوی حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین است.... حسین کاظمی همچنان منتظر صدور رضایتنامه‌اش از سوی حسین هدایتی مالک باشگاه استیل‌آذین است تا پس از صدور آن با تیم جدیدش قرارداد امضا کند. این بازیکن که مدتی پیش با پیشنهاد مسوولان سایپا مواجه شده بود حالا پیشنهاد پرسپولیسی‌ها را پیش روی خود می‌بیند اما تا زمانی که موفق به دریافت رضایتنامه‌اش نشود نمی‌تواند مذاکراتش با این باشگاه‌ را جدی‌تر کند، همان مساله‌ای که مانع از بازگشت کاظمی به تیم سابقش یعنی سایپا شد. گفت‌وگوی این بازیکن در زیر از حضورتان می‌گذرد.
مدتی پیش بحث حضورت در سایپا مطرح شد و حتی عده‌ای از عقد قراردادت با این تیم صحبت به میان آوردند. چه شد که بازگشتت به تیم سابقت منتفی شد؟
پس از اینکه مسوولان باشگاه سایپا پیشنهادشان را مطرح کردند به صورت جدی با آنها وارد مذاکره شدم چون خودم هم دوست داشتم که به تیم سابقم بازگردم. روند مذاکرات‌مان هم خیلی خوب طی شده بود ولی در نهایت حضورم در سایپا منتفی شد چون رضایتنامه‌ام از سوی باشگاه استیل‌آذین صادر نشد و از آنجایی که یک سال دیگر با این تیم قرارداد دارم نمی‌توانم بدون اجازه و رضایت آقای هدایتی به سایپا بروم چون صدور رضایتنامه‌ام در گرو اجازه ایشان بود.
تو که قبل از مذاکره‌ات با سایپایی‌ها و طی مصاحبه‌ای عنوان کرده بودی رضایتنامه‌ات را از باشگاه استیل‌آذین دریافت کردی؟!
نه. من هیچ زمان صحبت از دریافت رضایتنامه‌ام به میان نیاورده‌ام و فقط بارها عنوان کرده‌ام که توافقات لازم برای صدور رضایتنامه‌ام صورت گرفته است.
پس اگر اینطور است چرا هدایتی حاضر به صدور رضایتنامه‌ات برای پیوستنت به سایپا نشد؟
چون در آن برهه ایشان دنبال خرید امتیاز یک باشگاه لیگ برتری بودند و طبیعی بود که به جدایی‌ام رضایت ندهند.
خیلی دوست داشتی که به سایپا برگردی،‌ این‌طور نیست؟
بله. به هر حال تیم سابقم است و از این تیم توانستم خودم را مطرح کنم و هیچ‌وقت نمی‌توانم روزهایی که در سایپا داشتم را فراموش کنم.
شنیده‌ایم در لیست حمید استیلی قرار داری. آیا مسوولان پرسپولیس با تو مذاکره‌ای انجام داده‌اند؟
بله. از سوی باشگاه مذاکراتی با من انجام شده است.
خود استیلی با تو تماس گرفت یا کاشانی؟
چه فرقی به حال شما می‌کند؟! می‌خواستید بدانید با پرسپولیسی‌ها مذاکره کرده‌ام یا نه که جواب‌تان را گرفتید.
نتیجه مذاکرات‌تان به کجا رسید؟
فعلا که هیچ چیز مشخص نیست چون همانطور که گفتم یک سال دیگر با استیل‌آذین قرارداد دارم و تا رضایتنامه‌ام صادر نشود نمی‌توانم با هیچ تیمی قرارداد امضا کنم.
یعنی اگر رضایتنامه‌ات صادر شود، پیشنهاد پرسپولیسی‌ها را قبول می‌کنید؟
بله. چرا نباید قبول کنم؟
خب به هر حال تو یک زمانی بازیکن استقلال بودی و ممکن است رفتنت به پرسپولیس باعث شود تا محبوبیت خود را میان هواداران این تیم از دست بدهی!
فعلا که چیزی مشخص نیست. استقلالی‌ام ولی دلیل نمی‌شود که به پرسپولیس نروم ضمن اینکه هنوز رفتنم به این تیم قطعی نشده است.