تبلیغات
Commanders blue shirt - ابوذر شاکی شد

ابوذر شاکی شد

ابوذر رحیمی مدافع چپ‌پای راه‌آهن شهر ری در مسابقات فصل گذشته آنقدر خوش درخشید كه توانست در كانون توجه چند تیم قرار بگیرد اما در این میان مسوولان استقلال زودتر از سایر باشگاه‌ها با رحیمی وارد مذاكره شدند و توانستند با وی به توافق برسند اما حالا خبر می‌رسد كه استقلالی‌ها از جذب این مدافع نوشهری منصرف شد‌ه‌اند و قید عقد قرارداد با وی را زده‌اند و ظاهرا مذاكرات این بازیكن با سایر باشگاه‌ها باعث دلخوری و ناراحتی مدیران استقلال شده است، تصمیمی كه ابوذر را نگران كه نمی‌كند هیچ از آن استقبال هم می‌كند.
هنوز به استقلال نرفته با مسوولان آن دچار مشكل شدی؟!
من با استقلالی‌ها دچار مشكل نشدم ولی ظاهرا آنها با من دچار مشكل شده‌اند. در میان پیشنهادات فراوانی كه داشتم، پیشنهاد استقلالی‌ها را قبول كردم ولی آنها در همان ابتدای راه زیر قول و قرارهای‌شان زدند.
مگر چه قولی داده بودند؟
همان روز كه با مسوولان این باشگاه پای میز مذاكره نشستم و با آنها توافق كردم، به من قول دادند كه قبل از امضای قرارداد، بخشی از پیش‌قراردادم را پرداخت كنند ولی تا به امروز این وعده خود را عملی نكرده‌اند.
پس هنوز قراردادی را با این باشگاه امضا نكردی؟!
نه فعلا فقط به صورت شفاهی با آنها به توافق رسیده‌ام.
حالا چرا هنوز قرارداد نبسته به دنبال دریافت پول و بخشی از پیش قراردادت هستی؟
به خاطر یكسری مشكلات شخصی و خانوادگی مجبور به دریافت این مبلغ هستم و به همین دلیل هم به دریافت آن اصرار دارم.
شنیده‌ایم حتی با باشگاه‌های دیگر در حال مذاكره هستی و ظاهرا همین مساله هم موجبات ناراحتی و نارضایتی مسوولان استقلال را از تو فراهم كرده است؟
بله، مذاكره می‌كنم چون هنوز قراردادی با این باشگاه امضا‌ نكرده‌ام كه بخواهم به آن پایبند باشم.
حتی می‌گویند كه استقلالی‌ها دیگر قید جذب تو را زده‌اند و از عقد قرارداد با تو منصرف شده‌اند.
اگر این كار را بكنند كه ممنونشان می‌شوم و با این كار در حقم لطف می‌كنند.
تو كه عنوان كرده بودی بازی در استقلال آرزویت بود یعنی فقط به خاطر پاس نشدن چكی كه از این باشگاه گرفته بودی تو را برای عقد قرارداد با آن مردد كرد؟
بله، باور كنید به خاطر همین مساله است كه برای حضور در این تیم دچار تردید شدم. هنوز هم می‌گویم كه بازی در استقلال آرزویم بود ولی وقتی می‌بینم هنوز به این تیم نرفته مسوولان آن بدقولی می‌كنند از پوشیدن پیراهن استقلال دلسرد می‌شوم.
حالا از كدامیك از تیم‌ها پیشنهاد داری؟‌
از تیم‌های زیادی پیشنهاد دارم ولی هنوز درباره هیچیك از آنها تصمیمی نگرفته‌ام و منتظرم پس از نشست امروزی كه با مسوولان باشگاه استقلال خواهم داشت، به آنها فكر كنم.
مطمئنی پیشنهاد سایر تیم‌ها تو را برای جدایی از استقلال وسوسه نكرده است؟
بازیكن بی‌تجربه و تازه واردی نیستم كه با پیشنهاد سایر تیم‌ها هوایی و وسوسه شوم. همانطور كه گفتم تنها مشكل من پاس نشدن چكی است كه از مسوولان این باشگاه دریافت كردم.