تبلیغات
Commanders blue shirt - کرار:از اول استقلال را دوست داشتم

کرار:از اول استقلال را دوست داشتم

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال به خاطر گل دوم من در بازی با تراکتورسازی قهرمانی را از دست داد.

  جاسم کرار که امروز در باشگاه استقلال حضور پیدا کرده بود، در مورد مبلغ قراردادش با این تیم اظهار داشت: بحث پول مطرح نیست. تیم های دیگر پیشنهادهای بهتری دادند اما من تهران را به خاطر مدرسه بچه هایم انتخاب کردم. استقلال را هم دوست دارم و تیم مورد علاقه من است.
وی ادامه داد: من با تبریزی ها هیچ مشکلی نداشتم و آنها را دوست دارم. تماشاگران این تیم به گردن من حق دارند.

جاسم کرار در خصوص اینکه او بازیکنی پرخروش است، گفت: من بیشتر غیرت تیمی دارم و اگر پرخروشم به این دلیل است که برای تیمم با جان و دل کار می کنم.
وی در این ارتباط که به خاطر هوار ملا محمد به استقلال آمده، عنوان کرد: پیش از این هم استقلال را دوست داشتم. حضور هوار در استقلال مزیدی بر علت شد تا به این تیم بیایم. اگر هوار در استقلال بماند بهتر است.

وی در مورد هواداران استقلال و تراکتورسازی گفت: بازیکن دوست دارد به هر تیمی می رود مورد تشویق هواداران قرار گیرد. من می دانم که هواداران استقلال باکلاس و محترم هستند و از آنها فقط حمایت می خواهم.

جاسم کرار در خصوص پرویز مظلومی نیز اظهار داشت: او مربی بزرگی است. استقلال در فصلی که گذشت بازی های قشنگی انجام می داد. اگر من گل دوم تراکتورسازی به استقلال را نمی زدم آنها می توانستند قهرمان شوند نه نایب قهرمان.