تبلیغات
Commanders blue shirt - برای نیمکت نشینی نیامده ام

برای نیمکت نشینی نیامده ام

ابوذر رحیمی درباره امضای قراردادش با استقلال به شبکه ایران گفت: توافقات نهایی صورت گرفته و تقریبا همه چیز تمام شده است. من چکم را از مسئولان باشگاه استقلال دریافت کرده‌ام و منتظر هستم تا 2 روز آینده نقد شود، بعد از آن قراردادم را با استقلال امضا خواهم کرد.

وی درباره حضور بازیکنان بزرگ در خط دفاعی استقلال و احتمال نیمکت‌نشینی‌اش اظهارداشت: قبول دارم که در تیم بزرگی مثل استقلال باید بجنگی و سخت تلاش کنی اما باید بگویم که به توانایی‌های خودم ایمان دارم. به استقلال آمده‌ام که بازی نکنم نه اینکه نیمکت‌نشین باشم.

بازیکن فصل گذشته راه‌آهن درباره انتظار هواداران استقلال خاطرنشان کرد: می‌دانم که هواداران پرشور استقلال از بازیکنان انتظار یک بازی خوب را دارند. همیشه انتظار از بازیکنان تیمهای بزرگ نزد هواداران آن تیم زیاد است و کوچکترین اشتباهی مقابل دید آنها بزرگ‌تر جلوه خواهد کرد بنابراین سعی می‌کنم تا فصل یازدهم بازیکن مثمرثمری برای استقلال باشم تا رضایت هواداران را نیز جلب کنم.

رحیمی درباره انتقاد برخی بازیکنان استقلال مبنی بر اینکه مدیربرنامه‌ها و یا اشخاصی هستند که بازیکنان خودشان را به تیمها معرفی می‌کنند، اظهارداشت: من درباره خودم باید بگویم که هیچ وقت مدیر برنامه نداشتم و ندارم. برای استقلالی شدنم هم آقای مظلومی بازی مرا پسندیده بود و خودم با آنها وارد مذاکره شدم. حتی خبرنگارانی که در دفتر باشگاه حضور داشتند دیدند که من خودم به تنهایی آ‌نجا حضور یافتم.