تبلیغات
Commanders blue shirt - کرش به تعطیلات میرود

کرش به تعطیلات میرود

روز گذشته علی كفاشیان پس از یك هفته حضور در سوییس و پشت سر گذاشتن مراسم ترحیم درگذشت پدرش در دفتر كار خود در طبقه چهارم ساختمان فدراسیون حاضر شده و پذیرای افراد زیادی بود كه با او كار داشتند. از آن سو هم نمایندگان هیات فوتبال شهرستان‌ها با نصب پلاكاردهای مشكی و پارچه‌نوشت‌های همدردی در ورودی فدراسیون درگذشت پدرش را به او تسلیت و برایش آرزوی صبر كرده بودند.
انتقاد از فدراسیون ممنوع!
نگهبان ورودی به یكی، دو خبرنگار اجازه ورود و حضور در فدراسیون را نمی‌دهد. علت هم معلوم نیست. خبرنگاران در پی جوابی برای راه نیافتن به فدراسیون هستند و نگهبان تنها جوابی كه دارد اشاره به حراست می‌كند كه از سوی آنها دستور آمده به خاطر انتقاد نشریات خبرنگاران فوق‌الذكر از فدراسیون از ورود آنها جلوگیری شود. قوانین نانوشته و دلبخواهی كه هر روز در یك طرف فوتبال سبز شده و جوابی برای آن نیست. به هر حال پس از صحبتی كوتاه بالاخره اجازه صادر می‌شود اما دیگر حس و حالی برای ادامه كار نیست. همه جا شنیده می‌شود كه انتقاد سازنده است اما اینجا انتقاد فقط عصبانیت و تلافی در پی خود دارد.
بلیت فینال رفت را داری
چند نفری از هواداران و طرفداران پرسپولیس و دوستان آقایانی كه در فدراسیون كار می‌كنند به دنبال بلیت بازی پرسپولیس و ملوان در پله‌ها بالا و پایین می‌شوند. جالب اینجاست این آدم‌ها به راحتی می‌آیند و می‌روند اما ورود خبرنگار ممنوع است. اتاق علی كفاشیان شلوغ است. جلسه پشت جلسه و دیدار پشت دیدار بعضی هم برای عرض تسلیت آمده‌اند. می‌گویند و می‌روند. مهدی تاج هم به كمیته المپیك رفته تا در نشست اضطراری حل مشكل خروجی بازیكنان امید شركت كند.
حسین شمس قید تیم ملی را زد
بالاخره پس از كش و قوس‌های بسیار و شایعات زیادی كه درباره تمدید و عدم‌تمدید قرارداد حسین شمس برای هدایت تیم ملی فوتسال شنیده می‌شد او قید این قرارداد و تیم ملی را زد. شمس یكی دو روز پیش با باشگاه فولاد ماهان به توافق رسید تا در این فصل به عنوان مدیر فنی آنها را در لیگ فوتسال همراهی كند انتقالی كه باعث جدایی وحید شمسایی از جمع اصفهانی‌ها شد. ظاهرا كاپیتان تیم ملی و فولاد ماهانی‌ها قصد دارد در این فصل برای پرسپولیسی‌ها بازی و با پیراهن قرمز به فوتسالش ادامه دهد. شمس پس از اینكه دید كار قراردادش برای هدایت تیم ملی به سرانجام نمی‌رسد اعلام كرد كه به خاطر تداخل كاری نمی‌تواند در دو تیم كار كند. او بالاخره سنگین و رنگین كناره‌گیری كرد.
بابازاده را نمی‌خواهند
تمرینات و اردوی تیم ملی دیروز تمام شد تا كارلوس كرش چند روزی را استراحت كند. زمزمه می‌شد كه احتمالا برای استراحت و دیدار از بازی فینال برگشت پرسپولیس- ملوان در انزلی به شمال می‌رود. شهرك ساحلی انزلی یا هتل سپید دریاكنار انزلی جاهای خوبی برای استراحت هستند. البته این سفر هنوز قطعی نشده و برنامه‌ای از پیش اعلام نشده اما بعید هم نیست كه آقای سرمربی برای اولین‌بار جشن قهرمانی یك تیم ایرانی را از نزدیك ببیند. او در هفته آخر لیگ برتر به كرج رفت و حالا احتمالا سفر انزلی یك تیر و دو نشان است. هم استراحت و هم تماشای یك بازی حساس. از سویی دیگر غیبت حمید بابازاده به بهانه عدم قرارداد در تیم ملی طولانی شده و ترابیان هم آب پاكی را ریخته و اعلام كرد كه بعید است دوباره با بابازاده به توافق برسیم.
اولین مرخصی كرش بعد از اردوی اتریش
طبق قول و قراری كه فدراسیون با كارلوس كرش در تنظیم قرارداد او گذاشته اولین نوبت مرخصی 10روزه سرمربی پرتغالی تیم ملی پس از اتمام اردوی اتریش به او داده می‌شود تا به كشورش برود. ظاهرا در قرارداد كرش برای سال اول تا زمانی كه خانه‌ای برای سكونت او و خانواده‌اش جور شود قرار شده هر سه ماه یك‌بار به مرخصی برود و بعد از پایان سال اول برنامه استفاده از مرخصی توافقی است كه در قرارداد منظور شده و برابر با ایام تعطیلات مناسبت‌های میلادی و تعطیلات ژانویه است.